Rozwód to nie koniec. To nowy początek.

Blog Anny Tarczyńskiej o prawnych i psychologicznych aspektach rozwodu.

radca prawny

Od lat prowadzę sprawy rozwodowe, rodzinne, o podział majątku. Niejedno widziałam i niejedno słyszałam. Doradzam, konsultuję, występuję w sądzie. Przez lata doświadczeń nauczyłam się rozumieć różne potrzeby moich Klientów. Z obserwacji tych potrzeb powstało F.C.C., którego jestem założycielką. więcej...

O BLOGU

Witaj na moim blogu, dotyczącym prawnych i psychologicznych aspektów rozwodu.

Dlaczego łączę te dwie dziedziny?  Bo okazuje się, że pomoc prawna, to tylko część wsparcia, jakiego potrzebują ludzie na zakrętach życiowych. Jest to oczywiście część bardzo istotna, regulująca i układająca wiele spraw – ale bardziej na zasadzie ryby a nie wędki. Oprócz konkretnej pomocy prawnej ludzie potrzebują jeszcze pozbierać się po różnego rodzaju trudnych doświadczeniach, ponaprawiać albo utrzymać relacje z otoczeniem, uzyskać umiejętności radzenia sobie z kryzysową sytuacją. Potrzebują po prostu wędki, która wyciągnie ich z kryzysu.

Nic w tym dziwnego, skoro rozwód znajduje się na 2 miejscu (zaraz po śmierci małżonka) w rankingu 43 najbardziej stresujących sytuacji życiowych.

Wiele miejsca na tym blogu poświęcę zagadnieniom związanym z sytuacją dziecka w rozwodzie. Ten temat w sposób szczególny jest dla mnie ważny.

Mam nadzięję, że znajdziesz tu ciekawe dla siebie informacje.

Zapraszam Cię serdecznie do dyskusji, do dzielenia się w komentarzach własnym doświadczeniem, przemyśleniami i spostrzeżeniami. Zawsze też możesz skorzystać z pomocy, jaką wraz ze swoim zespołem oferuję w Family Consulting Center. Kliknij na czerwoną ikonkę POMOC PRAWNA+ i dowiedz się więcej.

Share Button

Zapraszam do subskrypcji bloga


Administratorem danych osobowych jest Kancelaria Prawna Anna Tarczyńska z siedzibą w Warszawie.

Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem kancelaria@tarczynska.pl.

Pozostałe informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych w tym w szczególności prawo dostępu, aktualizacji tych danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie znajdują się w tutejszej Polityce Prywatności. W sprawach spornych przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.