Rozwód to nie koniec. To nowy początek.

Blog Anny Tarczyńskiej o prawnych i psychologicznych aspektach rozwodu.

radca prawny

Od lat prowadzę sprawy rozwodowe, rodzinne, o podział majątku. Niejedno widziałam i niejedno słyszałam. Doradzam, konsultuję, występuję w sądzie. Przez lata doświadczeń nauczyłam się rozumieć różne potrzeby moich Klientów. Z obserwacji tych potrzeb powstało F.C.C., którego jestem założycielką. więcej...

Witam Ciebie serdecznie!

Wzruszyłam się, gdy zobaczyłam pracę pt. „Charakterystyka mojej mamy”, przygotowaną na jęz. polski przez moją 9 letnią wówczas córkę. Alicja wyraziła zgodę na zamieszczenie tej pracy u mnie na blogu. Ona widzi mnie tak:

Skanuj

A oto ja o sobie:

Jestem radcą prawną, ale też mamą dwóch fantastycznych córek, żoną, przyjaciółką, koleżanką, znajomą wielu bliskich mi osób.

Doradzam, konsultuję, reprezentuję w sądzie. Towarzyszę moim Klientom w ich najważniejszych życiowych sprawach. Razem szukamy najlepszych rozwiązań. Uwielbiam swoją pracę.

Wierzę, że prawo powinno służyć przede wszystkim Tobie. A nie prawnikom. Każdy powinien mieć dostęp do podstawowej wiedzy prawnej, gdyż od tego wiele zależy. Dlatego dzielę się na moich blogach podstawowymi informacjami, które osobiście uważam za istotne z życiowego punktu widzenia. Lubię po prostu pomagać.

Przez wiele lat pracowałam w największych międzynarodowych kancelariach prawnych w Warszawie świadcząc pomoc prawną zarówno dla polskich jak i zagranicznych klientów. Zdobyłam tam ogromne doświadczenie.

Po latach pracy w korporacjach postanowiłam prowadzić swoją własną kancelarię. Niejedno widziałam i niejedno słyszałam. Pewnie domyślasz się, że ludzie rzadko przychodzą do prawnika dla przyjemności. Zazwyczaj przychodzą, bo są w kryzysie, w trudnym dla siebie momencie życia.

Zapraszam zawsze, gdy tego potrzebujesz  😎

A jaśli masz ochotę, to posłuchaj rozmów ze mną. Pierwsza – w TVN Style – zawodowa o alimentach, a druga – w TVP2 – prywatna.

 

 

Share Button

Zapraszam do subskrypcji bloga


Administratorem danych osobowych jest Kancelaria Prawna Anna Tarczyńska z siedzibą w Warszawie.

Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem kancelaria@tarczynska.pl.

Pozostałe informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych w tym w szczególności prawo dostępu, aktualizacji tych danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie znajdują się w tutejszej Polityce Prywatności. W sprawach spornych przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.